Belediye Başkanının Testi Pozitif Çıktı

  • 28 Eylül 2020 Pazartesi

Corona virüs salgını Türkiye'de hızlı bir şekilde yayılmaya devam ederken son dakika gelen bilgilerde Samsun’un Atakum ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Cemil Deveci corona virüsüne yakalandığı açıklandı.

Türkiye'de corona virüs vakaları hızlı bir şekilde artarken şok eden açıklama CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'den geldi.

CHP'Lİ BELEDİYEDE CORONA VİRÜS ŞOKU!

Belediye Başkanı Deveci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Eşi Gülay Develi'nin corona virüs testinin negatif çıkarken kendisinin test sonucunun poztif çıktığını duyurdu.
 
BELEDİYE BAŞKANI CORONA VİRÜS SALGININA YAKALANDI
Deveci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kıymetli yurttaşlarım; şüpheli bir temas neticesinde yapılan Covid-19 testim pozitif, eşim Gülay Deveci’nin ise negatif çıktı. Sağlık durumumuz gayet iyi. Bir an önce tedavi sürecimi tamamlayıp, halkım için çalışmaya devam etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

EVDE TEDAVİ GÖRMEYE BAŞLADI

Öte yandan corona virüs salgınına nasıl yakalandığını belirten Deveci evde dinlendiğini ve ilaç tedavisi yapıldığını dile getirerek, “Belediyede makama ziyarete gelen bir vatandaşımızın, 3 gün sonra Covid-19 olduğunu öğrendik. Biz de hemen gidip testimizi yaptırdık. Bende hiçbir bulgu yok ama testim pozitif çıktı. Şimdi evde dinleniyorum” diye konuştu.

Yorumlar(0)

Yorum Yap

Yorum Yap

En Popüler