Whatsapp’a Bir Yeni Özellik Daha Geliyor

  • 29 Temmuz 2020 Çarşamba

Dünyanın en popüler mesajlaşma uyguaması olan whatsapp'a bir yeni özellik daha geliyor.Kullanıcıların geri dönüşlerine olumlu yanıtlar veren ve bu konuda iyileştirme çalışmalarına ara vermeden devam eden şirket kullanıcıların beklediği yeni bir özelliği daha ortaya koyuyor.

1 Yıl süre ile sessize alınabilen sohbetler arttık kalıcı olarak sessize alınabilecek.Bugün kamu çalışanlarının iş gereği whatsapp kullanması yasaklansada whatsapp hala popüler bir mesajlaşma uygulaması olarak tercih ediliyor.

Kullanıcıların geri dönüşlerinin değerli olduğunu bildiren şirket kullanıcıların rahatsız olduğu fazla gruptan gelen bildirim rahatsızlığınında önüne geçmek için düğmeye bastı.

Şuan herhangibir sohbeti sessiz almak istesek karşımıza 3 farklı seçenek çıkıyor.,8 saat, 1 hafta ve 1 yıl.Elde edilen bilgilere göre whatsapp bir seçenek daha ekleyecek ve sohbetleri süresiz olarak sessize alabilecek.4.seçenek olarak "her zaman " bölümü getirilecek.

WhatsApp, yeni sohbet bildirimlerini sessize alma seçeneğini 2.20.197.3 sürümü ile kullanıcılarının beğenisine sunacak. Bununla birlikte mevcut beta sürümde yeni sessize alma seçeneğinin aktif olmadığını belirtelim.

 

Yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayın.

İNSTAGRAM HESABIMIZ >>>>>>> TAKİP ET

FACEBOOK GRUBUMUZ >>>>>>> TIKLA VE KATIL

Yorumlar(0)

Yorum Yap

Yorum Yap

En Popüler