Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geliyor!

  • 26 Ağustos 2020 Çarşamba

İYİ Parti YİK ve ARGE Komisyon üyesi Doç. Dr. Levent Akçay kendi Twitter hesabı üzerinden hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulamalarının tekrar geleceğini duyurdu. Turizm sezonunun hemen bitiminde özellikle hafta sonları sokağa çıkma yasağı olacağını iddia eden Akçay, konu ile ilgili olarak şu paylaşımda bulundu;

‘’Ankara şehir hastanesi 4000 yataklı. Önlem olarak 6000 çıkarılmaya çalışılıyor. Çocuk, Kalp damar ve Kadın doğum servisi hariç diğer klinikler tekrar Covid hastalarına ayrılıyor. Turizm sezonu bitince hafta sonları için yasak tekrar gelecek. Önleminizi alın.’’ Dedi.

 

Ankara şehir hastanesi 4000 yataklı. Önlem olarak 6000 çıkarılmaya çalışılıyor. Çocuk, Kalp damar ve Kadın doğum servisi hariç diğer klinikler tekrar Covid hastalarına ayrılıyor. Turizm sezonu bitince hafta sonları için yasak tekrar gelecek. Önleminizi alın.’’ Dedi.

 

 

 

Levent Akçay Sokağa çıkma yasağının Türkiye geneli uygulanıp uygulanmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapmadı ama bölgelere göre artan vaka sayılarına bakıldığında sokağa çıkma yasaklarının tüm iller için geçerli olabileceği düşünülüyor!.. 

Yorumlar(0)

Yorum Yap

Yorum Yap

En Popüler